Gizlilik ve Güvenlik

 Üyelerimizin ve Müşterilerimizin www.utumagazam.com sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre WWW.UTUMAGAZAM.COM ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler WWW.UTUMAGAZAM.COM tarafından görülmez ve kaydedilmez).
  • WWW.UTUMAGAZAM.COM 128/256 BIT SSL SERFİTİKASINA SAHİPTİR. Verileriniz şifrelenerek işleneceği için verileriniz güven altında.
  • Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • WWW.UTUMAGAZAM.COM üyeliğinden ayrılmak için WWW.UTUMAGAZAM.COM’un gönderdiği tüm e-postalarda yer alan “üyelikten ayrıl” linkini kullanabilirsiniz.
  • Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan WWW.UTUMAGAZAM.COM sorumlu değildir.
  • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (WWW.UTUMAGAZAM.COM ile anlaşmasına göre üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları WWW.UTUMAGAZAM.COM‘a aittir.
  • Adres:  Orta Mahalle Dumlupınar Cad. No:45/b BAYRAMPAŞA - İSTANBUL
  • MERSİS NO: 0206002456400010